przejdź do treści
Coccolino Ultimate Care – nowa linia płynów do płukania tkanin

Coccolino Ultimate Care – nowa linia płynów do płukania tkanin

Poznaj Coccolino Ultimate Care, czyli pierwszą linię płynów do płukania tkanin z technologią Profibre. Przekonaj się, że nowa formuła Coccolino to aż 8 korzyści dla Twoich ubrań, które teraz możesz pokochać na dłużej!

Technologia Profibre dla jeszcze lepszej ochrony Twoich ubrań

Coccolino Ultimate Care to pierwsza linia płynów do płukania z technologią Profibre wykorzystywaną w odżywkach do włosów – wierzymy, że delikatne tkaniny wymagają równie starannej pielęgnacji co nasze włosy.

Jak dokładnie działa technologia Profibre?

  • Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom technologia Profibre zapobiega zbyt szybkiemu starzeniu się tkanin każdego typu (naturalnych oraz syntetycznych).

  • Formuła z technologią Profibre wnika głęboko we włókna ubrań, aby chronić je przed uszkodzeniami podczas prania i noszenia.

  • Profibre to kompleksowa ochrona przed blaknięciem, utratą kształtu oraz uszkodzeniami włókien.

8 korzyści Coccolino Ultimate Care

Technologia Profibre w Coccolino Ultimate Care jest nie tylko innowacyjna, ale również czerpie z natury. To połączenie polimerów pozyskanych z białka pszenicy z inteligentną technologią molekuł, które pielęgnują każdy rodzaj włókna.

Ale… właściwie jakie to ma znaczenie? Przecież na co dzień nie zastanawiamy się nad mikrocząsteczkami w płynie do płukania tkanin – zależy nam na widocznych zmianach i pielęgnacji! Oto korzyści, jakie oferuje Coccolino Ultimate Care:

1. Ochrona koloru

Coccolino Ultimate Care pomaga na dłużej zachować intensywny kolor Twoich ubrań – przecież nie kupujesz ich po to, aby blakły już po 5 praniach, prawda?

2. Wyczuwalna miękkość ubrań

Koniec z szorstkimi i sztywnymi ubraniami, które wyjmujesz z pralki! Dzięki naszym płynom do płukania tkaniny będą miękkie i przyjemne w dotyku. Twoja skóra pokocha je jeszcze bardziej!

3. Ochrona przed mechaceniem się ubrań

Jeżdżenie maszynką po ubraniach, aby pozbyć się nieestetycznych kuleczek, to dla Ciebie codzienność? Tak nie powinno być – zapobiegaj temu już na etapie prania. Dodaj odpowiednią ilość płynu Coccolino Ultimate Care, aby ochronił Twoje tkaniny przed przetarciami i mechaceniem.

4. Większy komfort podczas noszenia ubrań

Nasze ubrania kochamy za wiele rzeczy…, ale jeśli po częstym praniu i codziennym noszeniu przestajemy czuć się w nich dobrze, trzeba działać! Nie rezygnuj ze swojej ulubionej garderoby, tylko podaruj jej kolejne życie – Coccolino Ultimate Care to idealne rozwiązanie.

5. Pomoc w utrzymaniu kształtu ubrań

Twoje ubrania już po kilku praniach stają się dziwnie rozciągnięte lub skurczone? To znak, że wymagają dodatkowej pielęgnacji. Nasz płyn do płukania pozwoli Ci dłużej cieszyć się ich pierwotnym kształtem – zupełnie jakby były nowe!

6. Ochrona nadruków

Coccolino Ultimate Care pomaga zachować intensywność koloru nadruków. Nie musisz dłużej się obawiać, że już po pierwszym praniu zobaczysz tylko resztkę wzoru – płyn do płukania Coccolino ochroni nadruk przed większymi uszkodzeniami.

7. Mniej odgnieceń i zmarszczeń na tkaninie

Nawet jeśli przechowujesz ubrania właściwie, podczas noszenia nie uchronisz ich przed delikatnymi odgnieceniami. Grunt to pozwolić im wrócić do formy – w tym również pomoże Coccolino Ultimate Care!

8. Oddychające, przepuszczające powietrze włókna ubrań

Twoje ubrania bywają po praniu nieprzyjemne w dotyku? Aby materiał przepuszczał powietrze i pozostawał lekki, zawsze używaj płynu z linii Coccolino Ultimate Care – tkaniny wymagają regularnej pielęgnacji!

Czy teraz już wiesz, dlaczego warto wypróbować linię Coccolino Ultimate Care? Sięgnij po nią już dziś i ciesz się ulubionymi ubraniami jeszcze dłużej!

Każdy z nich nie tylko pomoże w odpowiedniej pielęgnacji Twoich ubrań, ale też nada im przyjemny zapach. Wolisz delikatne, kwiatowe nuty czy aromat słodkiego kokosa? Decyzja należy do Ciebie – wybierz swój ulubiony zapach, a płyn Coccolino Ultimate Care zadba o miękkość i ochronę Twoich ubrań!

Niełatwe życie ubrań – dlaczego w ogóle powinniśmy o nie dbać?

Podczas 2-godzinnego cyklu prania ubrania przebywają drogę 175 km

Ubrania wirują z prędkością nawet 168 km/h

Ubrania suszą się w temperaturze ok. 57°C

Ubrania tracą kształt z powodu niewłaściwego przechowywania

Tkaniny rozciągają się i gniotą w szafie

Niewłaściwe przechowywanie może powodować także nieprzyjemny zapach

Podczas noszenia ubrania bywają rozdzierane i przecierane

Podczas systematycznego noszenia rozciągnięte tkaniny tracą swój pierwotny kształt

Zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy mogą wnikać we włókna tkanin

Nawet najlepsze jakościowo ubrania wymagają odpowiedniej pielęgnacji i ochrony. Prane w zbyt wysokiej temperaturze, suszone, często noszone i niewłaściwie przechowywane mogą stracić swój kolor, miękkość lub kształt. Zmiany widać zaledwie po 5 praniach! O czym dokładnie mowa?

  • Kolory lub nadruki mogą blaknąć i tracić intensywność.

  • Materiał, z powodu uszkodzonych włókien, może się rozciągać i odgniatać.

  • Ubrania mogą tracić pożądany kształt.

  • Tkaniny mogą się mechacić i przecierać.

Brzmi strasznie? Nie martw się – nadal możesz cieszyć się doskonałym wyglądem i stanem swoich ulubionych ubrań! Sięgnij po płyny do płukania tkanin z linii Coccolino Ultimare Care i pokochaj swoją garderobę na jeszcze dłużej.