przejdź do treści
Ubrania na drążku

Jak przechowywać ubrania o każdej porze roku?

Dbaj o ubranie przez cały rok

Znasz to? Zbliża się jakieś ważne wydarzenie, wiesz już, w co się ubierzesz. Idziesz do szafy, aby wyciągnąć ten jeden, szałowy ciuch, który połączy całą stylizację i ... nie ma szału.

Z tego artykułu dowiesz się, jak przechowywać swoje ubrania, aby były zawsze gotowe do założenia!

Więc jak przechowywać ubrania, by zatrzymać ich świeżość?

Mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek i trików!

  1. Po pierwsze, kupuj wytrzymałe i trwałe ubrania. Tkaniny takie jak bawełna i wełna mogą spokojnie „poczekać” w szufladach lub pudełkach, a Twoje ubrania wciąż będą wyglądać świetnie. Dlatego zainwestuj w dobrej jakości ubrania, które posłużą Ci na lata!

  2. Przechowywanie ubrań zimowych oraz letnich powinno odbywać się na takich samych zasadach. Ważne jest, aby dokładnie je wyprać i wysuszyć przed odłożeniem na kolejny sezon. Możesz użyć płynu do płukania Coccolino Tiare Flower & Red Fruits, którego długotrwały, kwiatowy zapach perfum pozostanie na ubraniach na długo.

  3. Zadbaj o odpowiednie pudełka do przechowywania ubrań. Postaw na szczelne pojemniki, które zapobiegną przedostawaniu się do nich moli i innych insektów, które mogą siać spustoszenie w materiałach.

  4. Możesz rozważyć również próżniowe pakowanie ubrań. Jest to świetne rozwiązanie, które polega na odessaniu powietrza z torby, w której przechowujesz ubrania, dzięki czemu rzeczy wewnątrz pozostają świeże i pachnące na długo. Pamiętaj, aby nie przepakowywać worków próżniowych, dzięki temu ubrania nie będą pogniecione oraz aby przed uszczelnieniem próżniowym worka wypchnąć z niego całe powietrze.

Sztuka składania ubrań.

Robi się coraz chłodniej? Potrzebujesz grubego, zimowego swetra, który będzie dopełnieniem Twojej jesiennej stylizacji?

Poznaj nasz szybki sposób na składanie swetrów, który sprawi, że będą zawsze pięknie wyglądały, gdy tylko ich potrzebujesz!

  1. Połóż sweter (frontem do dołu, jeśli chcesz, aby wzór był widoczny po złożeniu) z rozłożonymi rękawami.

  2. Złóż ramiona swetra na plecach tak, aby na siebie nachodziły.

  3. Podnieś prawą stronę swetra i złóż ją do środka, tak aby ramię swetra było na środku. Następnie zrób to samo po drugiej stronie.

  4. Złóż sweter tak, aby jego dolna część przylegała do szyi swetra.

Wieszanie ciężkich swetrów sprawi, że stracą one swój kształt. Dlatego nie niszcz swoich ukochanych ubrań - składaj je!

Pamiętaj - troska o ubrania to również dbanie o siebie, więc najlepszym sposobem na przechowywanie ubrań jest rozwaga i odrobina miłości.