przejdź do treści
Zbliżenie na etykietę do prania

JAK DZIAŁA PŁYN DO PŁUKANIA

Więcej niż tylko zapach i miękkość

Zależy ci, żeby twoje ukochane ubrania mogły służyć ci jak najdłużej? Chcesz tchnąć w swoją garderobę nowe życie? Potrzebujesz płynu do płukania tkanin.

To żaden zbędny wymysł dodatkowo komplikujący proces prania – płyn doda twoim ubraniom blasku, pozwoli im odetchnąć i wydobędzie ich prawdziwą klasę.

CZYM JEST PŁYN DO PŁUKANIA TKANIN?

Płyn do płukania tkanin i płyn do zmiękczania tkanin to dwie różne nazwy tego samego produktu: magicznego środka, który chroni włókna ubrań, nadając im fantastyczny wygląd, zapach i przyjemną w dotyku miękkość.

My wolimy używać wersji „płyn do płukania tkanin”, ponieważ pielęgnacyjne działanie tych produktów nie ogranicza się wyłącznie do zmiękczania.

JAK DZIAŁA PŁYN DO PŁUKANIA TKANIN?

Czy płyn do płukania tkanin rzeczywiście jest niezbędny? Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu. Płyn do płukania nie tylko nadaje tkaninom zapach i miękkość, ale przede wszystkim je pielęgnuje! Oto wybrane korzyści, jakie zapewnia pranie z dodatkiem płynu do płukania:

  • Przedłuża trwałość ubrań. Gdy włókna tkanin są gładkie, efekt tarcia w trakcie prania jest słabszy. Mniej tarcia = mniejsze zużycie.

  • Pomaga zachować fason ubrań. Nie dopuść, żeby Twój ulubiony t-shirt zdeformował się w praniu!

  • Zapobiega blaknięciu kolorów. Ciesz się nasyconymi barwami, równie żywymi, jak w dniu, w którym przyciągnęły Twój wzrok w sklepowej witrynie!

  • Nadaje tkaninom miękkość, sprawiając, że są przyjemne  w dotyku nawet dla wrażliwej skóry! Produkty z linii Coccolino Pure zostały przebadane dermaltologicznie, dzięki czemu każda kropla to odrobina czułej pielęgnajcji.

  • Chroni przed mechaceniem. Koniec z usuwaniem kłaczków z wypranych swetrów! Dzięki płynowi do płukania ubrania dłużej wyglądają jak nowe.

  • Przyspiesza suszenie. Teraz nie musisz już czekać całych wieków aż wyschnie Twoja ulubiona bluzka.

  • Ułatwia prasowanie. Bez względu na pore dnia wyglądasz jak spod igły!

  • Nadaje świeży zapach. Produkty z linii Comfort nadadzą Twoim ubraniom wspaniały zapach.

Poza tym płyn do płukania tkanin może tchnąć nowe życie nie tylko w twoją garderobę. Jak wskazują wyniki przeprowadzonego przez nas badania, istnieje bezpośredni związek między noszonymi przez nas ubraniami a naszym samopoczuciem. Osoby mające na sobie sweter wyprany z dodatkiem płynu do płukania Comfort deklarowały wyższy poziom pewności siebie i zadowolenia z życia niż te, które nosiły sweter wyprany bez dodatku płynu.[1] Warto o tym pamiętać przed kolejnym większym wyjściem!

Płyn do płukania tkanin zmienia sposób myślenia o ubraniach. Na zawsze pożegnasz bezkształtne t-shirty i szorstkie w dotyku swetry. Zyskasz garderobę, która pozwoli ci wyrazić swój niepowtarzalny styl, a twoje ulubione ubrania będą towarzyszyć ci przez lata!

[1] Comfort white paper. Scott, M. J. & Rieley, H. (2018). The impact of look, feel and smell on the wearer’s emotional state. Science & Technology Internal Report, UL 20180214, Unilever R&D.