przejdź do treści
Mężczyzna patrzący za siebie i uśmiechnięty

W POSZUKIWANIU WŁASNEGO STYLU

Wszystko, co musisz wiedzieć o ciuchach

Jak spośród milionów różnych stylów wybrać ten, który najlepiej do ciebie pasuje? To bardzo osobista decyzja. Poniżej znajdziesz kilka porad, które pomogą ci wyrazić swoją osobowość strojem.

CO TWOJE UBRANIA MAJĄ KOMUNIKOWAĆ ŚWIATU?

Czy mają poprawiać ci nastrój za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro? Czy mają wskazywać na twoją przynależność do określonej grupy? A może wolisz dobierać strój do planów na konkretny dzień? Oto jak za pomocą stroju pokazać jaka naprawdę jesteś.

JAKA JEST TWOJA HISTORIA?

Pokaż kim jesteś i kim pragniesz się stać! Każdy z nas ma unikalną i niezwykle złożoną osobowość, dlatego warto jej poszczególne aspekty podkreślać za pomocą starannie dobranej garderoby. Zakładaj to, co odpowiada tobie, a nie to, czego oczekują od ciebie inni!

WEŹ PRZYKŁAD Z INFLUENCERÓW I ZDAJ SIE NA KREATYWNOŚĆ

Wybieraj te fasony, materiały, dodatki oraz stylizacje, które rzeczywiście ci się podobają. Zobaczyłaś na wystawie lub w sieci coś, co cię oczarowało, ale jednocześnie wydaje ci się zbyt odważne? Nie wahaj się! Widząc w tym stroju kogoś innego, zdziwiłabyś się jak świetnie taka osoba wygląda i jak pewnie się czuje – ty też tak możesz! Noś to, co lubisz. Bądź sobą.

KOCHAJ SWOJE CIUCHY

Dbaj o swoje ubrania, a będą wyglądały równie pięknie jak w dniu, w którym wpadły ci w oko. Jeśli w swoje stylizacje wplatasz zawsze jeden charakterystyczny element lub preferujesz delikatne materiały, musisz odpowiednio dbać o swoją garderobę. Ulubione ubrania posłużą ci dłużej, jeśli do prania oprócz detergentu dodawać będziesz płyn do płukania tkanin. Stosuj się do zamieszczonych na metkach instrukcji i używaj właściwych produktów do pielęgnacji odzieży, a twoje ubrania będą rewelacyjnie wyglądać i niewiarygodnie pachnieć.

Zastanawiasz się jak odkryć swój styl? Nie jesteś sama. Sięgnij po nasze proste porady, które pomogą ci znaleźć własny styl i podpowiedzą jak dbać o siebie i swoją garderobę.