przejdź do treści
Pościel na łóżku

Pielęgnacja odzieży - proste triki

Pielęgnacja odzieży to coś, w czym można się szybko wyszkolić. Wystarczy opanować podstawy i nauczyć się rozszyfrowywać symbole na metkach. Dzięki nim, szybko zostaniesz mistrzem prania! 

Mamy dla Ciebie kilka prostych i użytecznych wskazówek, które nauczą Cię pielęgnacji tkanin. Twoje ubrania będą Ci wdzięczne!

Trzy sposoby na pielęgnację odzieży

Dbanie o ubrania jest teraz jeszcze prostsze. Wszystko dzięki produktom do pielęgnacji Coccolino oraz naszym poradom, jak dbać o ubrania.

Czytaj metki

Właściwa pielęgnacja odzieży może być różna dla każdego rodzaju tkanin, dlatego zawsze czytaj metki na ubraniach. Etykiety dotyczące pielęgnacji należy traktować poważnie: jeśli jest tam informacja tylko o czyszczeniu chemicznym, nie należy prać tkaniny w wysokiej temperaturze razem ze ściereczką do naczyń.

Odpowiednie przechowywanie

Zachowaj swoje najlepsze ubrania w doskonałej formie dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Od błyszczących strojów wieczorowych po miękkie swetry, starzy ulubieńcy przeprowadzą Cię przez życiowe wyzwania i sprawią, że świętowanie wyjątkowych chwil będzie jeszcze lepsze. Zadbaj o to, by odpowiednio konserwować swoje stroje. Składaj w szafie wełniane swetry, by zachować ich piękny kształt, a skórzane kurtki wieszaj na sztywnym wieszaku. Odpowiednie przechowywanie może zdziałać więcej niż myślisz! 

Dostosowane produkty 

Podstawą dbania o odzież jest jej staranna pielęgnacja. Zadbaj o troskliwą rutynę prania łączącą czyszczenie z płukaniem, dzięki czemu Twoje ubrania będą miękkie, pachnące, a ich kształt i kolor pozostaną bez zmian na długo. 

Poznaj produkty z linii Coccolino Ultimate Care

Wiemy, że kochasz swoje ubrania. My również je kochamy i chcemy pomóc Ci o nie dbać. 

Dlatego stworzyliśmy linię produktów Coccolino Ultimate Care, która zapewnia pełną ochronę Twoich ubrań.

Linia Coccolino Ultimate Care jest oparta na technologii PRO-FIBRE, która wnika pomiędzy włókna i dba o nie już w trakcie prania. type: entry-hyperlink id: 2P9jwaC3wTYrq5nb0qiyUG.